WarRock

KOYU AÇIK
WarRock

WarRock, 45 değişik harita ve 50’nin üzerindeki silah seçenekleriyle son zamanların en iyi MMOFPS oyunlarından biri olmaya devam etmektedir. Son model silahlar ile düşmanlarınızı yok ederken, son model uçakların, helikopterlerin ve motosikletlerin kullanım hakkına sahip olarak ezici bir üstünlükle düşmanlarınızı ezin, tabi eğer önce onlar davranmazsa..

Warrock - War Rock

WarRock oyunu tamamen ücretsizdir ve çok oyunculu seçeneği ile internetten gerçek insanlara karşı savaşacağınız muhteşem bir aksiyon dolu atmosfere sahiptir.

Oyunun resmi sayfasından ücretsiz olarak hesabınızı açıp oyuna girdikten sonra NIU isyancılarına ya da Derbaran ordusuna katılarak tarafınızı seçin, düşmanınızı belirleyin ve savaş meydanına ilk adımınızı atın.

warrock

WarRock oyununda, oyunu oynadıkça başarı puanı kazanıyorsunuz ve seviye atlıyorsunuz, bu sayede ise para biriktirebiliyorsunuz. Bu paraları oyun içinde kullanarak daha yüksek hasar gücüne sahip olan gelişmiş silahlar satın alabiliyorsunuz. WarRock’ta klan oluşturabilir veya mevcut bir klana üye olabilirsiniz. WarRock’ta bulunan turnuvalar oyuna ayrı bir heyecan katmaktadır.

Warrock Hit - War Rock Kayıt Ol

Oldukça geniş silah yelpazesi sunan oyunda kullanabileceğiniz silahlar sadece hafif silahlardan oluşmamaktadır, bunların yanında ayrıca oyundaki tüm motorlu araçları kullanabilirsiniz. Bu özellik WarRock oyununu diğer türevi oyunlardan ayıran başlıca özelliklerden birisidir. Uçak ve helikopter ile uçabilir, tank ve diğer türevi ağır zırhlı araçları komuta edebilir, ve bunları kullanan düşmanlarınıza karşı uçaksavar ve stringer füzesi kullanabilirsiniz. Oyunda bir çok silah kombinasyonu bulunmaktadır ve oyunun eğlence seviyesini oldukça yükseltmektedirler.

Warrock Hit - War Rock Kayıt Ol

WarRock’ta 5 değişik asker sınıfı mevcuttur ve her sınıfın kendine özgü avantajları ve silahları vardır. Oyunda istediğiniz an bir diğer sınıfa geçmek serbest, öyle ki bir elde öldüğünüz zaman diğer el başlarken sınıfınızı özgürce değiştirebilirsiniz.

Asker sınıfları ve başlıca özellikleri şöyledir;

Assault: Bu askerler ana saldırı görevini üstlenirler. Savaşta en önde giden asker sınıfıdır ve AK-47, el bombası, pistol gibi silahları kullanabilirler.

Standart Silahları: Colt 45, K400 el bombası, K2

Engineer: Mühendis sınıfıdır ve araçlı ekiplerin yegane yardımcılarıdırlar. Tüm araçları tamir etme özellikleri vardır. G36C ve P90 ismi verilen tam otomatik ve seri ateşli silahları kullanabilirler.

Standart Silahları: Spanner, Colt 45, Mp5

Heavy Trooper: Bu askerler düşman araçlarını etkisiz hale getirmekte çok etkilidir. Anti-tank mayınları ve roket atarları bulunur ve ayrıca minigun kullanarak düşmanı uzak mesafelerden yok edebilirler. Kara ve hava araçlarına karşı oldukça etkilidirler.

Satandart Silahları: Panzerfaust, Colt 45, TMA-1A Yer Mayını

Medic: İlkyardım görevini üstlenen sınıftır. İyileştirici özellikleri vardır ve takım arkadaşlarınızdan hayat seviyesi azalanları iyileştirebilirsiniz. Bu özellikleri bakımından önemli bir sınıftırlar. Seri ateş edebilen silahları kullanırlar, örneğin MP5 ve UZİ.

Standart Silahları: Med Kit, Colt 45, MP5

Sniper: Keskin nişancı sınıfıdır. Düşmanlarını uzak mesafelerden indirirler. Genelde yanlız takılan bu sınıf PSG-1 ve AWM tarzındaki uzun namlulu keskin nişancı silahlarını tercih ederler ve oldukça sinsi bir şekilde düşmanları yokederler.

Standart Silahları: K400 El Bombası, Colt 45, M24 Keskin Nişancı Tüfeği

Warrock İndir Warrock Oyna

Tüm bu kısa tanıtımlarını yaptığımız sınıflara ait askerler, motosiklet, tank, uçak ve helikopter gibi motorlu araçları kullanabilirler, yani motorlu araç kullanımında sınıf kısıtlaması yoktur.

WarRock, sizlere sunduğu klasik silahlı savaşların yanında, helikopter, tank, uçak ve motosiklet gibi motorlu araçları kullanarak savaşa dahil olmasınız sağlayan nadir MMOFPS oyunlarından biridir ve tamamen ÜCRETSİZDİR.

warrock - war rock

WarRock‘a Kayıt Olabileceğiniz ve Yükleyebileceğiniz Sayfa:

NOT: AÇILAN SAYFADA “SIGN UP NOW!” YAZISINA TIKLAYIN, ÜYELİK İŞLEMİNE DAHA SONRAKİ ADIMDA DİREK TÜRKÇE OLARAK DEVAM EDECEKSİNİZ.

BURAYA TIKLAYARAK ÜYE OLABİLİRSİNİZ

OYUN LİSTESİ