S4 League

KOYU AÇIK
S4 League

Alaplaya firmasının en gözde oyunlarından biri olan S4 League oldukça aksiyon dolu bir oyundur ve oyunda aksiyon neredeyse hiç kesilmez. Rengarenk ve oldukça canlı grafikler, oyunda sizi iyice moda sokan müzikler ve savaş ile sporun birbiriyle kaynaşmasından oluşmuş olan yepyeni bir oyun türü olan S4 League oyununa bir göz atalım:

S4 League Kayıt Ol

S4 League, her seferinde yenilenmiş çizgi grafikleri sunan anime oyun grafikleri motoruna sahiptir ve bu sayede oyunda ister koşuyor ol, ister atış yapıyor ol, ister oradan oraya zıplıyor ol, oyunun grafikleri her zaman akıcı ve muhteşem görünecektir. Neo Tokyo anime oyun tarzı, bu tarz oyunlara yeni başlayan oyunculara dahi muhteşem görüntüler ve oldukça canlı sahneler vaat etmektedir.

Oyunun en iyi taraflarından birisi de bunca muhteşem grafikler için bile nadiren kaynağa ihtiyaç duyar ve S4 League oyununu neredeyse her bilgisayarda oynayabilirsin.

S4 League Videoları

Hazır oyunun canlı grafiklerinden ve oldukça akıcı bir oyun yapısının olduğundan bahsetmişken, onlarca değişik karakter ve yüzlerce farklı stille, aksesuarlar, giysiler ve silahlar gibi yüzlerce değişik eşa ile, bu muhteşem anime oyunu olan S4 League oyununda, oyun deneyimini kendi istediğin doğrultuda kişiselleştirebileceğiniz ve gerçekçi tarzını ortaya koyabileceğini anlatmamıza bile gerek kalmadığını sanıyoruz.

Yetişkin ve ağırbaşlı bir shooter stiline mi sahip olmak istersin yoksa bir anime oyununun çizgi filmsi canlılık stiline mi? Bu oyunda hepsi bir arada!

S4 League Oyna

S4 League oyununa başladığınızda, 7 değişik sınıf arasından istediğinizi seçerek karakterinizi özelleştirmeniz gerekmektedir. S4 League’deki sınıflar şunlardır:

Assassin (Suikastçı)

Karşı takımın istilacısına karşı her zaman tetiktedir ve kendi koruyucularını karşı takımın saldırılarına karşı uyarır. Bir bakıma suikastçilerin görevi olası saldırıları kendi takım arkadaşlarına en kısa sürede bildirmektedir. Sürekli yer değiştirmek zorunda olduklarından haraket kabileyetlerini ve hızlarını kısıtlamamak için hafif donanım ve silahlara ihtiyaçları vardır.
Tavsiye Edilen Silahlar: Counter Sword, Plasma Sword, Semi Rifle, Submachine Gun

Backer (Arka Çıkan – Kollayan)

Bu sınıf vurucu sınıfı doğrudan korumakla görevlendirilmiş sınıftır. Vurucu sınıfa karşı yapılacak olan tüm saldırıları kendi üzerine çekmeli ve güzergahı tehlikelerden arındırmalıdır.
Tavsiye Edilen Silahlar: Revolver, Plasma Sword, Submachine Gun

S4 League Sp Hack

Defender (Savunucu)

Takımın keskin nişancılarıdırlar. Vurucu sınıfın yolunu temizlemek için rakip takıma dahil olan savunucu sıfını ve diğer savunma sınıflarını keskin nişancı silahıyla temizlemelidir. Uzun menzilli savaşlarda etkin olduğundan yakın menzil savaşlarında zayıf kalmaktadır, yani istilacı sınıfla birebir olarak yakın mesafede kaldıklarında pek kurtulma şansları bulunmamaktadır.
Tavsiye Edilen Silahlar: Submachine Gun, Semi Rifle, Rail Gun

Healer (Şifacı)

Takımın şifacısıdır ve iyileştirici güçlere sahiptir. Yaralanan takım arkadaşlarına şifa dağıtarak oyunun devamını sağlarlar ve başarıya giden yolu kolaylaştırmış olurlar. Önemli bir sınıftır.
Tavsiye Edilen Silahlar: Submachine Gun, Mind Energy, Plasma Sword

Invader (İstilacı)

Gizlenme kabiliyetini kullanarak gizlice düşmanların arasına dalıp, düşmanlarını en hassas oldukları bölgeden vururlar ve dikkatlerini dağıtırlar. Oldukça hızlı bir şekilde düşman alanına dalış yapabilirler ve ortalığı karıştırabilirler. Karşı takımın stratejisine ayak uydurmalı ve her türlü değişikliğe hazır olmalıdır.
Tavsiye Edilen Silahlar: Cannonade, Plasma Sword, Revolver, Heavy Machine Gun

S4 League İndir

Striker (Vurucu)

Fumbi ismi verilen ve topa benzeyen nesneyi rakip kaleye götürmekle görevli bir sınıftır. Maçın başladığı ilk saniyeler oldukça önemlidir ve vurucu bu arada, topa diğer rakiplerden çok daha hızlıca ulaşmalıdır. İşin asıl zor olan tarafı ise topa, yeterince SP ile yetişebilmektedir ki topu kaptığınızda karşı kaleye taşıyacak kadar gücünüz kalmış olsun. Vurucu sınıfı için hem can sağlıkları puanı hemde güç puanı önemli bir rol oynamaktadır. Bu ikisi arasında iyi bir denge kurabilmek gerekmektedir.
Tavsiye Edilen Silahlar: Cannonade, Plasma Sword, Revolver, Heavy Machine Gun

Tank (Tank)

Büyük hasarlara karşı dayanabildiği için Tank adını alan bu sınıf takımın en iyi savunma hattını oluşturabilen sınıftır. Rakibin saldırılarına karşı durdurucu görev üstlenir ve birden fazla düşmana karşı aynı anda hasar verebilen silahlar kullanmayı tercih eder. Rakip takımın savunucu ve vurucu sınıflarına karşı iyi bir savunma oluşturur.
Tavsiye Edilen Silahlar: Sentry Gun, Mind Shock, Heavy Machine Gun, Submachine Gun

S4 League Hack

S4 League’de en popüler oyun modları şunlardır: Chaser, Touch Down, Death Match

Chaser Modu

Chaser modunda bir oyuncu “chaser” olarak seçiliyor ve chaser seçilen bu oyuncunun görevi, haritadaki diğer tüm oyunları bulup onları yok etmektir. Bunu başarabilmesi için beraberinde Skeleton Warrior adı verilen bir yardımcısı bulunuyor ve ikisi beraber oyunun süresi bitmeden tüm düşmanlarını öldürmek zorundadır. Diğer oyuncular kaçmayı tercih edebildikleri gibi “Chaser” olan oyuncuya saldırıda da bulunabilirler. Fakat saldırmadan önce iki kez düşünmeleri gerekir çünkü onlarında amacı oyun süresinin bitiminde sağ olarak kalmaktır. Chaser olarak seçilen oyuncuya ekstra güç ve sağlık verildiğinden chaseri indirmek pek te kolay olmuyor. Oyunun her turunda farklı bir oyuncu Chaser olarak seçilmektedir.

Death Match Modu

Bu oyun tarzında Fumbi adı verilen top bulunmamaktadır. Herkes tektir ve her takımın oyuncuları birbirine saldırarak oyun sonunda en çok sayıda düşmanı öldürmüş olup oyunu yenmeyi amaçlamaktadır.

Touch Down Modu

Bu modda amacınız Fumbi adı verilen topu kapıp karşı takımın ana başlama üssündeki kaleye götürebilmektir. Fumbi topu haritanın tam ortasında bulunmaktadır ve her iki takımında fumbi topuna ulaşabilme şansı aynıdır. Fumbi topunu ele geçiren takım, karşı takımın kalesine götürdüğünde 1 puan kazanmaktadır. Takım arkadaşlarınızdan birisi fumbi topunu kaparsa onu iyi bir şekilde korumalısınız ki karşı kaleye ulaşabilsin. Eğer durum tam tersi ise ve fumbi topu rakibinizde ise, bu sefer topu onlardan kapmaya çalışmalısınız ve her halükarda fumbi topuna sahip olan rakip oyuncuyu kendi ana üssünüzdeki kalenizden uzak tutmalısınız.

Touch Down modu gerçek stratejiler gerektiren bir moddur. Bu modda iş dağılımı yapmanız oldukça önemlidir. Eğer oyun başlar başlamaz herkes topu ele geçirmek için haritanın ortasına koşmaya başlarsa ve topu siz kapamazsanız, geride hiç bir savunma bırakmadığınızdan işiniz epey zorlaşabilmektedir. Her oyuncu kendi sınıfının gereği görevlerini yaparsa bu modda daha başarılı olunabilir.

S4 League Shop Hack

S4 League oyununda yok ettiğiniz rakiplerinizden ve rakibinizi yendiğiniz oyunlardan Yetenek Puanı (EXP yani Experience) kazanırsınız. Bu sayede ise hem seviyeniz yükselir ve daha özel silahlar alabilirsiniz hem de zırh ve daha da gelişmiş silahları satın almanızı sağlayacak olan oyun için para birimi olan PEN kazanırsınız. Oyunda ayrıca kendi klanınızı kurabilir ya da varolan bir kalana katılarak toplu savaşlara katılabilirsiniz.

Eğer oyun sırasında daha fazla Yetenek Puanı (EXP) kazanmanıza olanak sağlayan bir sistem bulunmaktadır. Seviye 13 olduğunda Combi Mode açılır ve bundan 2 şekilde yayarlanabilirsiniz;

1: Seviye 13 olan başka bir oyuncu ile aynı odada oynayarak Comi Mode modunu etkinleştirebilir ve bu sayede ekstradan %3 Yetenek Puanı (EXP) kazanabilirsiniz.

2: Daha Seviye 13 olmamış olan başka oyuncular ile dahi oynayabilirsin. Bu durumda o oyuncular sizinle oynarken seviye 13 e ulaşırlarsa size Combi Master ünvanı verilir ve bir sonraki seviyeye atlarsın. Combi Master olarak yükselebileceğin en büyük seviye 36. seviyedir.

Combi Mode modunu etkinleştirebilmek için bu modu oynayacağınız kişi ile lobide buluşup Combi Mode modunu etkinleştirin ve aynı odaya giriş yapın. Aynı odada aynı anda en fazla 5 Combi Mode oyuncusu olabilir ve seviye 13 e taşıdığınız her oyuncu sizin Büyük Usta olma yolundaki ilerleyişinizi hızlandırır.

S4 League Üye Ol

S4 League Oyun İçi Video

Özelliklerine değindiğimiz S4 League oyununa ücretsiz üye olmak ve indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

S4 LEAGUE YÜKLEME VE ÜYE OLMA İŞLEMİ ÜCRETSİZ

Oyuna üye olmak ve bilgisayarınıza indirmek için tıklayın.

OYUN LİSTESİ