Rappelz

KOYU AÇIK
Rappelz

Rappelz ücretsiz bir oyun olmasına rağmen, kalitesiyle ve oynanabilirlik seviyesiyle neredeyse aylık ödeme sistemiyle çalışan oyunlar kadar iyi bir oyundur. Asura, Gaia ve Deva adı verilen 3 farklı ırktan ve bu ırklara bağlı 15 değişik sınıftan oluşan Rappelz, 2006 yılından beri sık sık güncellenerek sürekli genişlemekte ve oyuncu sayısı hızla artmakta olan bir oyundur.

Klanlar arasında yaşanan müthiş savaşlar, oyunun içerisinde bulunan açık arttırma ile satış yöntemi, binek hayvan kullanabilme gibi özellikler oyunun ilgi çekici kısımlarıdır. Perilerden orklara, kutsanmış güçleri olan meleklerden, aslan, kaplan, dinazor gibi bir çok yaratığı evcilleştirip petiniz haline getirebildiğiniz ve onları saldırı amaçlı kullanabildiğiniz bir oyundan bahsediyoruz.

Rappelz oyununa başlarken atacağınız ilk adım karakterinizin bağlı olduğu ırkı seçmektir. Bu seçimi yaparken ırkların özelliklerini bilmenizde fayda var, çünkü karakteriniz ile uzun bir yola çıkacaksınız ve sonradan onca emekten sonra pişman olmak istemezsiniz.

Deva ırkı su ve toprak temeline dayanan yetenekler kullanmaktadır ve bu güçler daha çok savunma odaklıdır, iyileştirme yetenekleri gelişmiştir ve koruma büyülerinde iyice ustalaşmışlardır.

rappelz oyna

Asura ırkı rüzgar ve ateşin efendileridirler. Bu ırkın savunma yetenekleri ve sağlıkları düşüktür fakat oldukça yüksek saldırı gücü ve karşıdan gelen saldırılardan sıyrılma yetenekleri ile bu açıklarını örtmektedirler.

rappelz oyna

Gaia ırkı ise ırkların en dengelisidir ve doğal büyülerin yanında yakın dövüş alanında uzmandırlar ve dört elementin hepsine hükmedebilmektedirler.

Rappelz Türkiye Rappelz Tr

Oyuna ilk başladığınız zaman 10. Seviyeye kadar bir sınıfınız olmayacaktır. 10. seviyeye geldiğinizde ise hangi sınıfı seçmek istediğinize siz karar vereceksiniz. Bu sınıflar arasında büyücü, savaşçı, iyileştirici gibi sınıflar bulunmaktadır. Seviye atladıkça karakteriniz daha fazla gelişecek ve yeni özellikler kazanacaktır.

Rappelz Oyna

Rappelz oyunu, mmorpg sevenler için mmorpg oyunlarından bekleyecekleri herşeyi ve hatta daha fazlasını ücretsiz olarak veriyor. Oyunu kurmak ve hemen oynamaya başlamak için aşağıda bağlantısını verdiğimiz siteye girin ve üye olup kendinize bir hesap açın. İndirmeniz gereken dosya yaklaşık olarak 1.5 gb boyutundadır.

RAPPELZ TÜRKÇE YÜKLEME VE ÜYE OLMA İŞLEMİ ÜCRETSİZ

Oyuna üye olmak ve bilgisayarınıza indirmek için tıklayın.

NOT!! Üyeliğinizin başlaması için mail adresinize yollanmış olacak aktivasyon işlemlerini tamamlamanız gerekmektedir. Bazen aktivasyon maili “Önemsiz Postalar” bölümüne gidebiliyor, kontrol etmeyi unutmayın.

OYUN LİSTESİ