Rummy Royal

KOYU AÇIK
Rummy Royal

Ülkemizin en sevilen oyunlarından biri olan okey oyunu, insanlara sıkı dostluklar ve tatlı rekabetler sunabilen bir oyundur. Evlerin yanısıra kafelerde de sık sık oynanan bu oyunun internet ortamı üzerinde oynanan sürümleride mevcuttur. Okey oyunu sizinde bildiğiniz gibi en iyi olarak 4 kişiyle oynanır fakat 2 ve 3 kişi olarakta oynayabilirsiniz. Oldukça basit olan okey oyunu ilk zamanlarda yeni başlayanlar için karışık gibi gözüksede çok kısa sürede alışılan bir oyundur ve saatlerin nasıl geçtiğini anlamazsınız okey oyununu oynarken.

Maynet Okey, Ekolay Okey, Okey Oyna

 

Rummy Royal Okey oyunu dünyaca ünlüdür ve çok gelişmiş bir okey oyunudur. Oyunları çevirim içi olarak ücretsiz oynayabilirsiniz ve binlerce aktif oyuncusu sayesinde rekabeti yaşayacağınız oyun arkadaşlarını günün her saati kolayca bulabilir ve oyuna başlayabilirsiniz. Oyun sırasında sohbet etmenizi sağlayan sohbet odası bulunmaktadır. Ayrıca Rummy Royal platformundaki tek oyun okey değildir. Daha değişik kart oyunlarıda mevcuttur.

Maynet Okey Oyna

Rummy olarak adlandırılan oyun, oyuncunun yeteneğine bağlı bir kart oyunudur. 2 ya da 4 kişiyle oynanır. Rummy oldukça eğendirici bir oyundur ve dünyadaki en popüler kart oyunları sıralamasında 3. sırayı almaktadır. Rummy oyunundaki ama., elinizdeki tüm kartları ilk olarak bitiren yarışmacı olmaktır. Birinciliği ortadaki kartlardan seçerek ve elinizdeki kartları atarak kendinize yeni bir el oluşturmak sayesinde başarabilirsiniz. Yarışmanın galibi en yüksek puana ulaşan ilk oyuncu olur, ya da hedef olarak konulan alt limitli skoru geçerek elenmeden oyunda kalabilen son oyuncu yarışmanın galibi olur.

Okey Oyna

Oyun tamamen Türkçe olarak sunulmaktadır ve oyuna ilk başladığınızda sizlere nasıl oynayacağınızı öğreten modlar ve deneme modları bulunmaktadır. Bu bölümlerde okey ve diğer kart oyunları ile ilgili eğitim alabilir oyunları detaylıca öğrenebilirsiniz. Oyunu oynamayı zaten bilenler ise direk olarak oyuna başlayabilirler.

Okey İndir Oyna

Rummy Royal Okey, benzerleri arasında en iyi grafiklere ve oyun mekaniğine sahip olma özelliğini taşımaktadır.

Rummy Royal Okey oyununu iki şekilde oynayabilirsiniz, bunun için aşağıdaki linkleri takip edin:

Bizim tavsiyemiz oyunu bilgisayara indirerek oynamanızdır.

Okeyi Bilgisayarınıza İndirerek Oynamak için Tıklayın

Okeyi Siteden ve İndirmeden Oynamak için Tıklayın

OYUN LİSTESİ