Land of Chaos

KOYU AÇIK
Land of Chaos

LOCO yani Land of Chaos, birçok mmo türünün karşımı olan bir oyundur. Loco’da rts, tps ve rpg öğelerini birarada bulacaksınız. Savage, Dota, Heroes of Newerth tarzındaki oyunları sevenler, Loco’yu seveceklerinden emin olabilirler. Açık betası geçenlerde biten oyunun yeni eklenen karakterlerle birlikte tüm MMO severlerin beğenisine sunulması oyunu bekleyen fanlarını oldukça sevindirmiş olmalı ki oyun beklentilerinin üzerinde ilgiyle karşılaştı.

İlk olarak sizleri oyunun açılış videosu ve oyun içi görüntüleri ile baş başa bırakalım.

Öncelikle daha önce bu türden bir oyun oynamadıysanız, sizi oyun hakkında bilgilendirelim. Land of Chaos oyunu, MMORPG, RTS ve TPS oyun çeşitlerini içerisinde barındıran özel bir oyundur. Diğer rol yapma oyunlarında olduğu gibi, bu oyundada size görev verenler, yaratıklar, yetenek ağaçları ve çeşitli boss dövüşleri mevcut bulunmaktadır. Bunun yanısıra birde RTS yani gerçek zamanlı strateji türünü barındırmaktadır, çünkü oyunda oynadığınız tek bir karakteriniz yok, ana karakteriniz dışında kahraman sınıfından bir kaç karakteriniz mevcuttur.

Herhangi bir savaşa gireceğiniz zaman, kahraman sınıfındaki (HERO) karakterlerden üç tanesini seçmeniz gerekmektedir. Her kahramanın kendisine özgü yetenekleri ve özellikleri bulunmaktadır. Oyunda aynı anda sadece bir kahramanınızı kullanabilmektesiniz fakat o öldüğünde, diğer ikisi ile yola devam ediyorsunuz, ta ki kahramanlarınızın üçüde ölene kadar. Oyundaki seviyeniz arttıkça yeni kahramanlar elde edebiliyorsunuz fakat yinede her savaşa sadece üç kahraman ile girebileceğinizi unutmayın.

Loco Oyna Land of Chaos

Land of Chaos oyununda seviye ve rütbe sistemi mevcuttur. Rütbe, oyunu oynamaya başlayıp başarılı olmaya başlayınca başarınıza göre artıyor ve rütbeniz arttıkça üzerinize giyebileceğiniz kıyafetleri ve kullanabileceğiniz silahları güçlendirebiliyorsunuz ve ayrıca özel yeteneklerde size bahşediliyor.

Seviye ise kahramanlarınıza aittir ve her savaşta seviye 1 ila seviye 20 arasında değişebilirler. Kahramanlarınızın seviyesi sadece içerisinde bulunduğu savaş için gereklidir. Yeni bir savaş başladığında kahramanınızın seviyesi düşer ve tekrardan 1 seviyesinden başlarlar. Savaşlarda kahramanların seviye atlaması çok uzun sürmez, bir kaç yaratık öldürdükten sonra yaklaşık olarak seviye 9’a kadar çıkabilirler. Her bir seviyede yeni bir yetenek açılır ve onları kullanmaya başlayabilirsiniz.

Land of Chaos - Loco Oyna ve İndir

Seri saldırışlar düzenleyen bir kahraman seçip savaşa başlar ve hızlıca seviyenizi 9’a yükseltebilirsiniz ve sonrasında ise savunma özellikleri güçlenmiş olan bir kahraman seçerek daha kalabalık olan düşman mevzilerine girebilir ve onları yoketme zevkine ulaşabilirsiniz. Oyunda geliştirilmeyi bekleyen bir çok strateji bulunmaktadır ve siz oyuna alıştıkça hangisini kullanmanız gerektiğini rahatça anlar duruma geleceksiniz.

Loco Oyna ve Land of Chaos Download Et

Land of Chaos (LOCO) ayrıca TPS (Third Person Shooter) türünü içerisinde barındırmaktadır. Yani oyunu karakterinizin gözlerinden değilde, sanki başkasının gözlerinden görüyor gibi oynuyorsunuz, karakterinizi dışarıdan izliyor ve yönetiyorsunuz, sadece elindeki silahı görmüyorsunuz yani. Çoğu oyunda standart hareket tuşları olan W, A, S, D tuşları ile karakterinizi yönlendiriyorsunuz.

LOCO’daki Karakterler
Loco oyununda şu anda 12 kahraman bulunmaktadır. Hepsinin özellikleri birbirlerinden farklıdır fakat her birinin oynanışı ve yetenekleri oldukça iyidir. Örnek vermek gerekirse, sinsi bir yerde beklerken yarattığı klonlarını düşmanlarının üzerine gönderen, ve düşmanlarının bu klonlardan hangisi klon hangisi gerçek rakip olduğunu anlamadıkları VERY MARY BELL karakterini seçebilirken, bir yandanda ufacık boyuna rağmen sizi gördüğü anda üzerinize tonlarca ağırlıktaki bir hediye kutusunun düşme ihtimalinin fazla olduğu MERINO the GOLDEN BELL karakterini seçebilirsiniz.

Loco Oynamak için Tıklayın

Oyuna ilk olarak karakterinizi seçerek adım atıyorsunuz. İlk seçim yapacağınız karakter sizin ana karakteriniz olacaktır ve bu karakteri silemezsiniz, o yüzden aceleci davranmayın ve size uyacak bir karakter seçmeye özen gösterin. Her karakterin gücünü, zayıflıklarını ve pozitif özelliklerini karakter yaratma ekranında görürken, hangi silahları kullanabildikleri konusundada fikir sahibi olarak karakter seçiminizi bu kriterlere göre yapacaksınız.

Loco Karakter Yaratma Ekranı Loco Oynamak için Tıkla

Land of Chaos oyununda yeni karakterler açabilmek için kahraman kartlarına sahip olmanız gerekiyor. Oyundaki eğitim turunu tamamlayarak bir kahraman kartı kazanabilirsiniz ve ilk kahramanınızı oluşturabilirsiniz. Oyundaki rütbeniz arttıkça yeni kahraman kartları edinmeniz kolaylaşmaktadır.

Oyundaki karakterlerden bazıları şöyledir:

Randy Rozz: Uzaktan dövüşmeyi tercih eden bir karakterdir. Tüfek ve tabanca kullanmakta uzmanlaşmıştır.

Kilmor: Yarı hayvan olan bir karakterdir ve TANK tipi bir özelliğe sahiptir, silah olarak yumruklarını kullanmayı tercih eder.

Fox Lady: Tilki görütüsüne sahiptir ve silah olarak pençelerini kullanır. Oldukça seri saldırılar yapabilir.

Octavian: Tek elinde kılıç ve diğerinde kalkan kullanabilir, yada isteğinize göre iki el kılıçta kullanabiir. Oyundaki ana TANK karakterdir, savunması oldukça güçlüdür ve ölmesi hiç kolay değildir.

Very Mary Bell: Tetikçi tarzında bir karakterdir. Gizlilik onun için önemlidir.

Nosferatu: Paladinlere benzeyen, büyü kullanan ve ayrıca çift el kılıç kullanabilen bir karakterdir.

Loco oyunu nasıl oynanır land of chaos

LOCO oyununa ücretsiz üye olarak hemen oyuna başlamak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

LAND OF CHAOS YÜKLEME VE ÜYE OLMA İŞLEMİ ÜCRETSİZ

Oyuna üye olmak ve bilgisayarınıza indirmek için tıklayın.

OYUN LİSTESİ