Florensia

KOYU AÇIK
Florensia

Bu aralar oldukça revaçta olan Florensia oyunu, MMORPG oyun türüne sunduğu değişik bakış açıları ve oynanış şekilleri ile ününü günden güne arttırmaktadır. Florensia oyununun yapımcıları Japon’dur ve oyuna kattıkları en büyük yeniliklerden bir taneside oyunun hem karada geçen hemde denizde geçen savaşlara imkan vermesidir.

Florensia Oyna

Florensia oyununda denizdeki savaşlara katılabilmeniz için öncelikle bir gemiye sahip olmanız gerekiyor. Oyunu oynadıkça seviyeniz artıyor ve seviyeniz arttıkçada daha gelişmiş savaş gemilerine sahip olma imkanına kavuşuyorsunuz. Kendinizi geliştirdiğiniz gibi gemilerinizide geliştirmeniz gerekmektedir ki bu sayede savaşları daha kolay kazanmanız mümkünleşsin. Savaş geminize kazandırdığınız yeni ve güçlü silahlar sayesinde korsan gemilerini (bilgisayar kontrollü) ya da sizin gibi gerçek oyuncu olan diğer gemileri rahatça batırabiliyorsunuz.

florensia-gemi-mmorpg-oyunlar-org

Florensia oyunu 3 Boyutlu anime tadında uyarlanmış. Karakterler aynı animelerde olduğu gibi tatlı ve şirinler, fakat oyunda öyle bölümler var ki, bu şirinlik ve tatlılık bile o bölümleri tek başınıza geçmenize imkan kılmamaktadır :=) Bu yüzden zor olan bölümleri geçmek için oyunda kendinize ait bir klan oluşturmalı ya da varolan klanlardan birisine girip grup halinde tamamlamalısınız. Karada ve denizde mutlak başarı için takım oyunu, oyunun olmazsa olmazlarından biridir.

Florensia İndir ve Oyna

Oyuna başlamak için öncelikle karakterinizi seçmelisiniz. Paralı asker, savaşçı, kaşif, büyücü gibi sınıflar bulunmakta. Seviyeniz arttıkça bu sınıfların sayısıda doğru orantıda artış gösteriyor ve seçebileceğiniz karakter sayısıda böylelikle artmış oluyor. Karakterinizi seçme aşamasını tamamladıktan sonra öncelikle kendinize bir savaş gemisi yaptırmanız gerekiyor. Florensia oyununda, karada olsun, denizde olsun yaptığınız her savaşta ve tamamladığınız her görevde bir ödül kazanıyorsunuz ve ayrıca görevleri ve savaşları yaparken bulacağınız define, el koyduğunuz ticari mallar ve ticaret gemileri sayesinde zenginleşiyorsunuz. Elde ettiğiniz paralar sayesinde ve ayrıca seviyeniz arttıkça elde ettiğiniz istatistik paunları sayesinde üstünüzü başınızı düzebiliyorsunuz, yani silah ve daha iyi kıyafetler satın alabiliyorsunuz ve kendinizin yanında geminizede geliştirmeler satın alabiliyorsunuz.

Florensia Video

Oyuna ilk başladığınızda seçebileceğiniz 5 değişik savaş gemisi bulunmaktadır. Bunlar;

The Assault Ship: Saldırı Gemisi

Saldırı gemileri düşman gemilere hasar vermek için güçlü toplarını ve boynuzlarını kullanır. Yıkıcı hasar verebilirler. Oldukça fonksiyonel olan bu gemi, oldukça yıkıcı güce sahip olan toplarını kullanarak düşmana sert darbeler indirebilir. Ayrıca en iyi manevra kabiliyetine sahip gemidir.

The Torpedo Ship: Torpido Gemisi

Torpido gemisinin en büyük özelliklerinden birisi, yüksek hızı sayesinde düşmanlarına kolay kolay yakalanmadan onlara seri bir şekilde ateş edebilme kabiliyetine sahip olmasıdır. Ara sınıfta olan bir gemidir. Torpido gemisi için ne en yüksek savunmaya sahip diyebiliriz ne de en yüksek hücüm gücüne sahip diyebiliriz fakat yüksek hızlara çıkma kabiliyeti ve sinsi savaşma taktikleri sayrsinde oldukça etkili bir gemi olmaktadır.

The Armored Ship: Zırhlı Gemi

Adı üstünde zırhlı bir gemidir. Çelikle kaplı zırhı büyük hasarlar karşısında geminin dayanma gücünü oldukça fazla bir seviyede arttırmaktadır. Savunma amaçlı kullanılan bir gemidir. Donanmanın bir nevi koruyucu meleğidir. Atak yeteneklerinede sahiptir fakat savunma yöne daha ağır basmaktadır.

The Big Gun Ship: Ağır Silah Gemisi

Geniş alan hasarı verebilen yegane gemidir ve uzun mesafeden düşmanını yok edebilir. Geniş alana yayılan hasar gücü sayesinde kalabalık gruplar karşısında oldukça başarılı olan bir gemidir. Takımın olmazsa olmazlarındandır.

The Maintenance Ship: Onarım Gemisi

Bu geminin amacı savaşmaktan çok savaşta hasar alan gemileri tamir etmek ve o gemilerin özelliklerini ve güçlerini arttırıcı güçlendirici büyüler (buff) sağlamaktır. Onarım gemisi sadece bir defans gemisi değildir, ayrıca denizin altına döşeyebildiği mayınlar sayesinde düşman gemilere ağır hasarlar verebilme yeteneğinede sahiptir. Genelde saldırı filosunun en arkasında bulunurlar ve filoyu güçlendirmeyi kendilerine ilke edinmişlerdir.

Florensia Hileleri - Florensia Üye Ol

Florensia oyununda ticaret yapabiliyorsunuz. Elde ettiğiniz silah, kıyafet, gemi ve hazineleri satabiliyorsunuz ve böylelikle yüksek gelirler elde edebiliyorsunuz. Ayrıca balık tutabilir ve adalar arası yük taşıyıcılığı dahi yapabilirsiniz.

Florensia Oyna ve Kaydol

Florensia ÜCRETSİZ ve TÜRKÇE‘dir.

Florensia Kaydol

Florensia Online Oyun Tanıtım Fragmanı

Bu güzel oyuna ücretsiz üye olarak hemen oynayabilmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

FLORENSIA YÜKLEME VE ÜYE OLMA İŞLEMİ ÜCRETSİZ

Oyuna üye olmak ve bilgisayarınıza indirmek için tıklayın.

OYUN LİSTESİ